Výrobci grilů

Smokyfun

Společnost Smokyfun se zaměřuje výhradně na grily spalující dřevěné uhlí, brikety, nebo klasické dřevo. Zakládají si na velmi osobitém retro designu a nepopiratelné kvalitě. Všechny grily Smokyfun jsou vyráběny z kvalitních materiálů, silného ocelového plechu a nerezových roštů. Zaručena je masivní konstrukce a z toho vyplývající odolnost.

Grily Smokyfun se můžou chlubit svou obrovskou všestranností. Máme na výběr z různého druhu paliv. Snadné zapálení grilu i uvedení na provozní teplotu. Bezproblémová obsluha. Regulace teploty je možná pomocí regulační klapky na dvířkách spalovací komory a také na komíně. Samozřejmostí je zabudovaný teploměr, takže kontrola správné teploty je mimořádně snadná.

Co se týče využití, nic vám nebrání vyměnit rošty například za kamennou desku a upéct si vlastní domácí pizzu, čerstvý chléb nebo šťavnatý steak. Nechybí také možnost výběru přímého či nepřímého grilování.

Některé vybrané modely jsou vybaveny samostatnou udící komorou, takže můžete současně připravovat chutné maso a současně udit a s použitím správného paliva je dokonalý výsledek předem zaručen.

Společnost se snaží nabízet grily i začátečníkům. Ty bývají menší, levnější a snadnější na obsluhu. Pro milovníky grilování, vášnivé znalce a profesionály jsou v nabídce opravdu kvalitní a důmyslné kousky. Lze pořídit i běžné grily na dřevěné uhlí klasického vzhledu.

Opravdové grilovací fajnšmekry zaujme jistě možnost navrhnout si vlastní gril přímo dle svého gusta, jak jen si přejí. Smokyfun se snaží vyhovět všem požadavků svých zákazníků.

Nabízené příslušenství zahrnuje náhradní díly na grily, ochranné pomůcky, palivo jak pro grilování, tak dřevo zvlášť určené pro uzení, k dostání jsou i ochranné plachty pro vaše plechové miláčky, které přijdou vhod, pokud zrovna negrilujete.

 

O webu

Tato webová prezentace je věnována jen a jen grilům. Všechno o plynových grilech, elektrických, grilech na dřevěné uhlí. Vše o nejslavnějších výrobcích, mezi nimiž je na prvním místě Weber. Poradíme vám jaký gril si vybrat, co na něm ukuchtit a spoustu dalšího.