Výrobci grilů

Grand Hall

Tato nadnárodní  společnost byla založena v sedmdesátých letech a postupně se rozšířila do celého světa a nabízí kvalitní produkty.

Sortiment Grand Hall zahrnuje výkonné elektrické grily, které se můžou chlubit litinovým roštem a tálem a tělem grilu z nerezové oceli. Výhodou je rovněž snadná manipulace a mobilita, jak je u těchhle typů zvykem.

Plynové grily společnosti Grand Hall přináší revoluci v grilování. Specialitou je jedinečná patentovaná technologie využívající dvou či čtyř vertikálně umístěných infračervených hořáků, čímž je zajištěn rovnoměrný ohřev a díky velké intenzitě uzavírá uvnitř masa většinu šťáv.

Výrobky Grand Hall okamžitě zaujmou špičkovým, až futuristickým designem a výtečnou kvalitou.

Příslušenství zahrnuje náhradní díly pro různé typy grilů, plynové regulátory, čistící prostředky, litinové plechy pro pečení masa, ryb, zeleniny ale i těsta, ochranné kryty pro jednotlivé modely grilů.

Lze zakoupit i speciální kouřový box, který po naplnění speciálními dřevěnými lupínky dodá jídlu jemnou kouřovou příchuť.

O webu

Tato webová prezentace je věnována jen a jen grilům. Všechno o plynových grilech, elektrických, grilech na dřevěné uhlí. Vše o nejslavnějších výrobcích, mezi nimiž je na prvním místě Weber. Poradíme vám jaký gril si vybrat, co na něm ukuchtit a spoustu dalšího.