Výrobci grilů

Campingaz

Již přes šedesát let se společnost Campingaz zaměřuje na život v přírodě a outdoorové aktivity. Vyznačují se kvalitou a jednoduchostí užívání. Za zmínku jistě stojí první produkt firmy, kterým byla počátkem padesátých let minulého století plnitelná plynová láhev, která vynikala ve své praktičnosti, ekonomičnosti a snadné obsluhy. Tímto byl zrozen Campingaz.

Široký sortiment společnosti Campingaz zahrnuje vše, co byste mohli upotřebit při dobrodružstvích v divoké přírodě nebo při trávení volných chvílí na vaší zahradě. Vše na co si vzpomenete od přenosných vařičů a plynových bomb, vhodných při kempování, výletech na vodě, apod. Přenosné chladící boxy oceníte v horkých letních dnech a pomohou vám uchovat vaše potraviny a maso připravené ke grilování déle čerstvé a horké sluníčko nemá žádnou šanci pokazit vám letní piknik u jezera.

O víkendech, kdy si vyrazíte na chatu, jistě přijdou vhod zahradní lampy, ať už plynové nebo bateriové, skvělé zejména v případě, že nemáte k chaloupce přivedenou elektřinu.

Co nás ale zajímá nejvíce jsou grily Campingaz. Doménou společnosti jsou plynové grily a lávové grily s elegantním vzhledem, mobilitou a patentovaným systémem Low Flame Technology, který spočívá v nízkém ale výkonném plameni, jenž snižuje ztráty tepla a ideální umístnění hořáků zmenšuje spotřebu plynu.

Další specialitou v nabídce jsou bezesporu unikátní grily RBS (Radian Burner System). Díky patentovanému umístění hořáku po stranách varné desky je zaručeno dosažení ideální a rovnoměrné teploty po celé ploše grilovacího roštu a zároveň nedochází k vzniku nežádoucího kouře a plamenů, způsobené odkapávajícím tukem.

Pokud toužíte po skvělé chuti pokrmů připravovaných klasickým způsobem, čili na dřevěném uhlí, jistě vás zaujme poměrně nová řada grilů na dřevěné uhlí s elegantním designem, snadnou ovladatelnosti a mobilitou.

Samozřejmostí je i široká paleta příslušenství. Nabízí vše, co potřebujete k údržbě, opravě grilů a pohodlnému grilování. Grilovací náčiní, náhradní díly, lávové kameny.

O webu

Tato webová prezentace je věnována jen a jen grilům. Všechno o plynových grilech, elektrických, grilech na dřevěné uhlí. Vše o nejslavnějších výrobcích, mezi nimiž je na prvním místě Weber. Poradíme vám jaký gril si vybrat, co na něm ukuchtit a spoustu dalšího.