Dělení grilů

Raclette grily

Ptáte se co je to raclette? Jde o slaný polotvrdý sýr vyráběný z kravského mléka. Jeho chuť je jemná, ořechová. Sýr je velice populární ve Švýcarsku, odkud též pochází tradiční jídlo, se stejným názvem. Při přípravě Raclette hraje důležitou roli zahřátý sýr, který se rozměklý servíruje na talíř. Spolu s ním se přikusují různé přílohy. Podává se všemožná zelenina – paprika, cibulky, rajčátka, ale i sušené či uzené maso nebo uzeniny.

Raclette grily tohle vše usnadňují. Na horní varné desce lze udržovat zapečené pochoutky při správné teplotě. Každý si tak může sestavit svou vlastní „raclette hostinu“.  Vše na co má chuť si naskládá do malé lopatky, nebo chcete-li pánvičky, zhruba o velikosti dlaně, přikryje plátkem speciálního sýra a nechá zapéct v raclette grilu. Roztavený sýr se krásně rozteče a spojí vše dohromady a pochoutka je na světě.

O webu

Tato webová prezentace je věnována jen a jen grilům. Všechno o plynových grilech, elektrických, grilech na dřevěné uhlí. Vše o nejslavnějších výrobcích, mezi nimiž je na prvním místě Weber. Poradíme vám jaký gril si vybrat, co na něm ukuchtit a spoustu dalšího.