Výrobci grilů

Grily Landmann

logo-landmannNěmecká firma Landmann patří ve světě mezi přední výrobce zahradních grilů a těší se mezi fanoušky grilování značné oblibě. Grily Landmann jsou vyvíjeny s tradiční německou precizností a disponují také velmi silným výkonem i dlouhotrvající životností. Zároveň jdou grily Landmann naproti aktuálním grilovacím trendům a zdobí je také charakteristický design, který grily Landmann odlišuje od ostatních konkurentů na trhu.

Firma Landmann se specializuje především na plynové a kotlové grily. Výběr je velmi široký a uspokojí i velmi náročného zákazníka. U Landmanna najdete jak grily s velkou grilovací plochou a několika hořáky, se kterými nakrmíte až tucet hladových krků naráz. Zároveň jsou v nabídce i jednodušší grily, které svou velikostí i kapacitou odpovídají potřebám průměrné české rodiny.

Vedle toho nabídka uspokojí i dobrodružnější povahy, které si grilování také rádi tu a tam dopřejí, ale ideálně na výletě, u vody nebo na rybách. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci grilování, kteří nedisponují vlastní zahradou nebo dostatečně prostornou terasou. Landmann totiž vyrábí i speciální balkonové grily na dřevěné uhlí či plyn, které jdou jednoduše zavěsit na zábradlí a nezaberou tak skoro žádné místo.

Do portfolia výrobce grilů Landmann patří kromě plynových a kotlových grilů také, velké množství příslušenství a různých doplňků. Pestrá směs produktů rozšiřuje uživatelské rozhraní grilů Landmann a dělá grilování celkově pestřejším, pohodlnějším a také bezpečnějším.

O webu

Tato webová prezentace je věnována jen a jen grilům. Všechno o plynových grilech, elektrických, grilech na dřevěné uhlí. Vše o nejslavnějších výrobcích, mezi nimiž je na prvním místě Weber. Poradíme vám jaký gril si vybrat, co na něm ukuchtit a spoustu dalšího.